Potrzebujesz pomocy? Chętnie doradzę! 572 296 081
MULIER SKLEP

Shop the Look

Ciepło i nowocześnie

Nowoczesny nie zawsze znaczy minimalistyczny i surowy. Zobacz jak urządzić swoje wnętrze nowocześnie i przytulnie. Dzięki zastosowaniu stonowanej palety kolorów i dominacji drewna, które występuje nie tylko na posadzce, ale również na ścianie, blacie kuchennym i elementach mebli, wnętrze jest ciepłe i "bezpieczne". Ażurowa sklejka z mchem jest niezwykłą i nietypową dekoracją ściany, a obecność roślin we wnętrzu pozytywnie wpływa na nastrój i zmniejsza stres. 

 

Shop the Look

Shop the Look

Loftowo

Nie tylko w pofabrycznych wnętrzach możesz urządzić mieszkanie w stylu loftowym. Nieco surowy, ale przyjemny w odbiorze wystrój wnętrza loftowego, zazwyczaj łączy się z widocznymi materiałami konstrukcyjnymi - w tym przypadku wyeksponowana ceglana ściana. Zastosowanie mebli o prostych formach, długie wiszące lampy o minimalistycznych obudowach i ograniczona liczba dekoracji to kilka nieodłącznych elementów tego stylu. 

 

 

 

 

 

 

 

Shop the Look

Shop the Look

Wzory i kolory

Pokój dziecięcy - najbardziej wielofunkcyjne wnętrze w mieszkaniu, pełniące rolę zarówno sypialni, miejsca nauki i zabaw. Wesołe, kolorowe i przytulne!  

 

 

 

 

 

Shop the Look

Shop the Look

Felgi, tryby, przekładnie

Wnętrze w prawdziwie męskim stylu. Urządzono je w bieli, szarościach i czerni, przełamanymi żywymi kolorami mebli. Wykończenie ścian betonem architektonicznym i cortenem nadało wnętrzu awangardowego wyglądu. Większość wykorzystanych mebli i dodatków, powstało w wyniku recyklingu. Pufy  i stoliki z felg, czy lampy z trybików na pewno skradną serce niejednego fana motoryzacji.

 

 

 

Shop the Look
menu