co u nas słychać

11.10.2018

Zakończenie prac w Sali Ślubów

Sala Ślubów gotowa, czeka na Nowożeńców. Inwestycja kompleksowo realizowana przez BB Mulier dla UMiG Morawica. Na podstawie projektu naszego autorstwa realizowaliśmy jako Główny Wykonawca całość prac budowlanych oraz dostawę wyposażenia.

czytaj więcej

09.10.2018

I-sza Nagroda w Konkursie Architektonicznym

Zespół naszej Pracowni zdobył I-szą Nagrodę w konkursie na rewitalizację terenu stawów biskupich oraz budowę amfiteatru w Bodzentynie!

czytaj więcej

12.10.2016

Publikacja w magazynie ArchIdea

Jeden z naszych najnowszych projektów, wnętrza My Spa, opublikowany w magazynie ARCHIDEA. O projekcie dowiecie się więcej w zakładce Wnętrza Komercyjne.

czytaj więcej

12.10.2016

Współpraca ekspercka z portalem Dekorian Home

W ramach współpracy eksperckiej z portalem Dekorian Home podpowiadam jak w niecodzienny sposób wykończyć ściany. Wszystkich poszukujących inspiracji zapraszam do lektury artykułu pod linkiem: http://dekorianhome.pl/trendy/trend/24-Moetypowe-wykończenia-ścian. Stawiamy na kreatywne i oryginalne rozwiązania!

czytaj więcej

16.08.2017

Publikacja w miesięczniku ARCHITEKTURA murator

W sierpniowym numerze miesięcznika ARCHITEKTURA murator prezentacja projektu nad którym pracujemy w naszym biurze. Dworzec PKS w Kielcach to budynek kultowy a jego charakterystyczna sylwetka przypominającą statek kosmiczny jest bardzo rozpoznawalna. Prezentacja projektu wnętrz dworca wkrótce na naszej stronie.

czytaj więcej

05.12.2017

Oddanie dokumentacji projektu centrum komunikacyjnego w Kielcach

Kilka dni temu przekazana została Inwestorowi dokumentacja wykonawcza projektu Centrum Komunikacyjnego w Kielcach. Realizacja projeku rusza na początku roku 2018.

czytaj więcej

24.08.2018

Zaczynamy kolejną inwestycję

Na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy w Morawicy jako Generalny Wykonawca realizujemy wnętrze Sali Ślubów. Prezentacja projektu na naszej stronie. Inwestycja będzie zakończona we wrzesniu.

czytaj więcej

13.06.2019

Wywiad w TVP3 Kielce na temat wystroju współczesnego biura

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z naszą Panią prezes Agnieszką Bojarowicz. Opowiada w nim o zmianach w wystroju dzisiejszych biur, ich przyczynach oraz o designerskich sposobach na zadowolonego pracownika. 

 

Zobacz na naszym YouTube !

 

https://www.youtube.com/watch?v=gVlECuWhi9E

czytaj więcej